Arsenal F.C.

Novinky
Vítejte na neoficiálních stránkách Londýnského Arsenalu,děkujeme za návštěvu.

Souhrn Novinek

Příští zápas                                                                                                           Předchozí zápas   Arsenal FC :  Celtic                                                                                                                                   Everton 1 : 6 Arsenal FC

18.8.2009

20:45

Celtic Park

____________________________________________________________________________

Dnes večer..!
17. 8.2009-11:03-Warlik

Dnes večer bude web aktualizovaný. Podařilo se nám vyřešit problémy ohledně webu a dnes večer bude web aktualizovaný.

Bendtner má nové číslo
12. 8.2009-20:36-Warlik

Nicklas Bendtner je blízko k podpisu nové smlouvy a zda jí podepsal napovída to, že si nechal změnit číslo svého dresu.

Místo 26 si vybral 52.

Viera na cestě zpět?
30. 7.2009-20:36-Warlik

Patrik Viera opustil Arsenal roku 2005 a zamířil do Juventusu.Odtud putoval do Interu Milán, kde pod vedením Joseho ¨ourinha pomalu končí jeho karyéra, kterou chce ukončit příští rok.

Dnes se ale objevili informace o tom, že by se hráč, kterého Arséne zařadil do své "jedenáctky" mohl vrátit zpět do Arsenalu za 750 000 liber.

Většina fanoušků by určitě Patrika na ES přívítala a třeba i on by mohl být strjůcem našeho stěstí a konce čekání na trofej.

Nechme se tedy příchodem Patrika Viery překvapit.

Eboue na odchodu?
30. 7.2009-20:26-Warlik

O tom, že o Emmanuela Eboueho se zajímají různé kluby není žádné tajemství, ale když včera po zápase s Hannoverem 96 začal Emmanuel rozdávat fanouškům "Gunners" dres,chrániče a velkolepě se s nimi loučil, všem u televizních obrazovek zatrnulo.Je to gesto, že Emmanuel Eboue je na odchodu a naposledy se s fanoušky rozloučil?...

Chystá se "joker" a tanečník Arsenalu vydat tento rok jinou cestou?

Zatím neni nic podtvrzené a my vás budem o dalším průběhu případného přestupu EE27 informovat.

Reportáž: Hannover 96 0 : 1 Arsenal
29. 7.2009-22:41-Puči

Dnes něco málo po deváté hodině se zhasla světla v AWD Aréně, kde Arsenal přehrál domácí Hannover a

připsal si tak další výhru v přípravě na PL 09/10.

Začátek nebyl nejlepší, a chvilku po úvodním hvizdu se ocitl před brankou domácí útočník, ale

Mannone nemusel zasahovat. Dvě minuty na to vyslal krásnou uličkou Robin van Persie Fabregase do

útoku a ten sám před Enkem už věděl, jak s nabídnutou šancí naložit, a tak vstřelil jedinou branku zápasu.

Do konce zápasu si ještě hráči Arsenalu vypracovali pár slibných situací, ale buď Enke, nebo některý z

obránců, už nedovolili aby se skóre měnilo, a když Wojciech Szczesny, po chybě Songa, zneškodnil pokus

hannoverského záložníka, skončil zápas 1:0 pro Gunners.

Kolo Toure se stal dalším hráčem City
29. 7.2009-18:11-Puči

Další hráč dnes definitivně opustil Emirates Stadium. Stal se jim Kolo Toure, který podepsal 4-letý

kontrakt s Manchesterem City. Arsenal za Kola dostal něco okolo 16mil. liber. Za krátkou dobu už je to

druhý hráč který který od nás odešel na City of Manchester stadium. Tak snad už teď někdo také přijde.

Za redakci přejeme oběma Hodně štěstí!

Preview: Hannover 96 : Arsenal                                                                                                                                  29. 7.2009-17:54-Puči

Arsenal dnes nastoupí na poslední zápas před EC. Soupeřem mu bude německý tým Hannover 96. Zápas

začne v 19:00, v AWD Aréně. Po tomto zápase by se podle všeho hráči kanonýrů měli sbalit, a odletět už

rovnou do Anglie.

Reportáž: Szombathely 0:5 Arsenal

27.7.2009-20:56-Warlik

Arsenal před malou chvílí zdolal Szombathely 5:0 a v přípravných utkáních je stále neporažen.

Začátek zápasu opět napovídal, že to bude nudné utkání, ale opak byl pravdou.

V 18.minutě se trefil hlavou Nicklas Bendtner po nádherném a přesném centru Armanda Traorého.

Ve 25.minutě přidal další branku Chorvat Eduardo, který přidal branku i ve 40.minutě, kdy krásně kopl přímý kop.

Ve 43.minutě se podruhé do soupeřovi sítě trefil Dán Nicklas Bendtner.

Nicklas byl o poločase vystřídán, přesto se do hry ve druhém poločase vrátil a vybojoval penaltu.

K té se nepostavil nikdo jiný, než Robin van Persie a nekopromisně se trefil pod "výko".

Branky: 18., 43 Nicklas Bendtner , 25.,40 Eduardo , 67. (penalta) Robin van Persie

Nové fotky z Rakouska

27.7.2009-17:13-Warlik

Arsenal se znovu připravu na nadcházející sezónu v Rakousku a my vám přinášíme nejnovější fotografie.

Místo abych jsem dávali jednotlivé fotografie.Na konci článku máte pouze odkaz, kde si můžete fotografie prohlédnout.

Nejnovějsí fotografie !!!     ZDE

Severolondýnské derby, aneb kdo získa Huntelaara

27.7.2009-11:12-Warlik

Klaas-Jan Huntelaar přestoupil do Realu Madrid z Ajaxu v lednu.Přesto je na odchodu.

Po tom, co Real přivedl Ronalda, Kakáho a Benzemu by pro Holanďana nebylo moc místa v základní sestavě a proto i on ví, že by měl odejíd.

Sám hráč tvrdí že hce hrát v Anglii a může si vybrat.První nabídku podal Tottenham a hned po něm přišla do realu nabídka i od našeho Arsenalu, který Tottenham co se částky za Huntelaara týče převezl.

Podle informací podali "The Gunners" nabídku pohybující se okolo 15. mil. liber.

Přestože hráč byl jednou nohou ve Stuttgartu, jednácí nakonec ztroskotalo a hráč zůstavá prozatím v Realu

Nám nezbývá než čekat kdo nakonec tohoto zkušeného "strikera" získá.

Preview: Szombathely : Arsenal

27.7.2009-11:04-Warlik

Arsenal dne čeká třetí přípravný zápas a to na půdě Szombathely v Maďarsku.

Fanoušci veří že zápas v pohodě zvládne, ale minulý rok jsme s nimi remízovali 1:1, když se ve 14.minutě trefil Theo Walcott.

Typ redakce: 3:1 (Robin va Persie , Nicklas Bendtner , Aaron Ramsey )

Nasri se zranil, podle Wengera to neni tak vážné

23.7.2009-11:57-Warlik

Samir Nasri, záložník Arsenalkých Gunners si v úterý zlomil lýtkovou kost po souboji s Diabym při tréninku.

Podle zpráv chtěl Abou Diaby kopnout do míče, ale naneštěstí mu ho htěl Samir ukopnut a to se mu stalo osudným.Abou nakopl místo míče samirovu nohu a zlomil mu ji.

První zprávy nasvědčovali tomu, že bude Samir Nasri Out 2-3 měsíce ale podle Arsena Wengera se Samir vrátí na trávník za 6 týdnů.

Reportáž: Sc Columbia 1:7 Arsenal

21.7.2009-20:00-Warlik

Arsenal se dnes utkal s Sc Columbia a zvítězil  1:7  . V 35.minutě se trefil po chybě Almunii Lehner a Columbia vedla 1:0.

O minutu později však vyrovnal Nicklas Bendtner.Za pár minut napřáhl Aaron Ramsey a Arsenal vedl 2:1 a po chvíli po krásné akcii Nicklase Bendtnera a Aarona Ramseyho zvýšil na 3:1 pro Arsenal znovu Nicklas Bendtner.

v 56.minutě se z penlaty po zahrání rukou domácího hráče trefil Robin van Persie a Arsenal šel do třígólového vedení.

V 73.minutě přidal další gól opět Robin van Persie, když se trefil hlavou a všechno bylo už rozhodnuto.

Nečekalo se dlouho a William Gallas přidal v 76.minutě další gól a také hlavou.

Byla to exibice a v 83.minutě přidal další, už sedmou branku opět Aaron Ramsey.

Arsenal tak zvítězil 7:1

Koukáme po Chamakhovi

19.7.2009-13:36-Warlik

Arsene Wenger dnes na oficiálních stránkách Arsenalu přiznal že sleduje Chamakha, útočníka Bordox.

Sám Chamakh řekl že o něm Arsenal zájem nemá ale jak je vidět "boss" povídal něco jiného

Martins do Arsenalu?

Dnes ráno se na Tabloid reports objevili spekulace, že by Obafemi Martins, "striker" Newcastelských strak mohl nahradit v Arsenalu Emmanuela Adebyora, který včera večer odešel do Man.City.

Vše to jsou pouze spekulace, tak to prosím berte s nadhledem.

O dalších možných spekulacích vás budeme informovat.

Adebayor hráčem Manchesteru City

18.7.2009-21:05-Warlik

Emmanuel Adebayor se před pár minutami stal oficiálně hráčem Manchesteru City.Ti to potvrdili na svých stránkách.Částka za kterou rodák z Toga putoval do Manchesteru nebyla zveřejněna ale měla by se pohybovat okolo 22 miliónů liber.

Emmanuel Adebyor za svojí karyéru v Arsenalu nastřílel 64 branek a my jmse za ně vděčni stejně jako za to, co pro nás udělal i když ještě tu jednu sezónu mohl pobýt.

Tímto přeji za sebe i za celou redakci Adebayorovi hodně štěstí jak ve fotbale tak i v soukromém životě a doufám že si bude z těch peněz žít dobře.

"Adebayor, Adebayor give him the ball, and he will score"

Weby doplněny

18.7.2009-17:53-Warlik

Na stránce arsenalfc.wbs.cz se dlouho neobjevilo nic nového, všechno bylo zanedbané a my jsme se rozhodli že s tímto webem budem pokračovat i když je jen "4fun".Dneškem jsme doplnili v sekci menu: novinky, dresy, tabulka, stahuj & videa , naše videa , wallpapers, galerie a máme i nové partnery.

Pokud se i vy chcete stát partnerem tak napiště na icq:238740555, nebo piště na email - iarsenalfc@email.cz

Nadcházejícími dny doplníme zbytek.

Reportáž: Barnet 2 : 2 Arsenal

Arsenal remízoval na půdě Barnetu 2:2.

Kapitánskou pásku si na ruku nalvékl Tomáš Rosický což bylo příjemné překvapení.

40.minut zápasu bylo spíše nudných ale ve 43.minutě po nádherné přihrávce Sancheze Watta skóroval Andrej Arshavin.Ve 45.minutě ale Yakubu vyrovnal.Ve druhém poločase byli vystřídáni skoro všichni hráči až na Thomase Vermaelena, který převzal kapitásnkou pásku po Tomáši Rosickém.

V 51.minutě přidal druhý gól kanonýrů Barazite avšak v 83.minutě Barnet opět vyrovnal zásluhou Charlese.

Utkání tak skončilo nerozhodně 2:2.

Branky: 43. Andrej Arshavin , 45. Yakubu , 51. Barazite , 83. Charles

Preview: Barnet vs Arsenal
18.7.2009-13:59-Warlik

Arsenal dnes čeká od 16:00 (nč) první přípravný zápas na novou sezónu.Kanonýři se střetnou s Barnetem na jejich půdě.

Fanoušci dnes očekávají výhru v podání Gunners a také se těší na Tomáše Rosického, který nastoupí na trávník po více než roce.

Nominace na zápas:  Manuel Almunia , Vito Mannone , William Gallas , Johan Djourou , Mikael Silvestre , Thomas Vermaelen , Tomáš Rosický , Andrej Arshavin , Jack Wilshere , Thomas Cruise , Craig Eastmond , Luke Ayiling ,
Conor Henderson , Francis Coquelin , Jay Emmanuel-Thomas , Emmanuel Frimpong , Sanchez Watt , Gilles Sunu , Mark Randall , Nacer Barazite , Jay Simpson

Hráč kterého se vyplatí sledovat: Tomáš Rosický

Typ redakce: 5:1 (Andrej Arshavin 2 , Tomáš Rosický , Jack Wilshere , Jay Simpson)
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek